Náš tým

Appellantur ex nam scripserit soluta ei legendos duo antiopam sedno saperet aperiri definiebas. Dum volumus mel suscipitut.

David Pavlát
Project Director

avid řeší veškerou medializaci soutěží Firma roku a Živnostník roku, komunikaci výzkumů Město pro byznys, Místo pro život a komunikaci aktivit Institutu pro veřejnou diskusi. Dříve pracoval jako tiskový mluvčí a vedoucí tiskového oddělení Úřadu pro ochranu osobních údajů a jako analytik televizního vysílání v Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.

Tereza Mulačová
Project Specialist

Tereza tvoří s obrovským nadšením, zdravou profesionalitou a velkým nasazením vše potřebné pro naše projekty. V pracovním životě má zkušenosti z několika reklamních agentur nebo z televize, kde pracovala převážně v marketingovém a produkčním prostředí.

Vanda Böhmová
Project Manager

Vanda má na starosti projekty Fórum Hospodářských novin, Institut pro veřejnou diskuzi, Město pro byznys a Místo pro život.  V Communě působí od roku 2010. Má dlouholeté zkušenosti s projektovým managementem a pořádáním eventů.

Gabriela Tomanová
Consultant

Gabriela se aktuálně se věnuje projektu podnikatelských soutěžím Firma roku a Živnostník roku. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu, spolupracovala na kampaních pro řadu světových i českých značek. Sbírala zkušenosti v nadnárodních komunikačních agenturách MARK/BBDO, Lowe GGK a Publicis.