Co umíme

Obsah je král

Obsah eventu či odborné akce musí stát na srozumitelných a relevantních informacích pro vybranou cílovou skupinu. Dobrá akce je pak mixem několika různých faktorů. S těmi nejvhodnějšími ingrediencemi našim klientům vždy rádi pomáháme. Dodáme nápad, řečníky, moderátory, odborníky, připravíme program, pozveme hosty i odborné partnery a přeneseme na ně ty nejpříjemnější emoce.

Projektové řízení je pro nás hračka

Dlouhodobé zkušenosti v oboru z nás dělají špičkové hráče v projektovém řízení. Myslíme na Vás i za Vás. Každý projekt má své fáze a my je dobře známe. Máme za sebou stovky úspěšných akcí v rámci celé České republiky. Spolupracujeme s řadou firem z různých oborů. 

Efektivní oslovování cílových skupin je samozřejmost

Jsme experti na byznysový segment. Naší specializací jsou malí a střední podnikatelé, korporace, významné zahraniční osobnosti, zástupci státní sféry a územní samosprávy. Dokážeme zaujmout stovky lidí z řad odborné veřejnosti. Díky propojení s mediálními partnery oslovujeme také širokou veřejnost, jak na celostátní úrovni, tak regionální úrovni.

Design akcí nepodceňujeme

I sebe lepšímu produktu pomůže, pokud má líbivý obal, proto věnujeme podobě akcí, prezentacím a brandingu zvláštní pozornost. Vizuálně podařená akce není vždy jen o financích, ale i o šikovnosti grafiků a produkčního. Podle náročnosti eventu využíváme služby vlastního grafického studia nebo dvorních externistů. Ať už jde o branding akce, výběr lokality, catering nebo technické zajištění, vždy se snažíme poskytnout maximálně kvalitní služby a servis.

Produkce eventů je o miliónu maličkostí

Podle světových žebříčků patří produkce eventů mezi 5 nejstresovějších povolání. Pokazit se může leccos. Bojíte se? My ne. Když máte dobrý plán a profíky kolem sebe, produkce akce je kreativní zábavou a problémy se stávají výzvou. Máme know-know, umíme připravit realizační návrh na míru, zajistíme organizaci akce, personální servis, fotodokumentaci eventu. 

Public relations je podivuhodná alchymie

Většina mouder začíná slovy „již ve starém Řecku a Římě…“ K přesvědčování a formování veřejného mínění docházelo už tehdy. Stejně tak i my se staráme, aby o našich projektech, aktivitách a partnerech veřejnost dobře smýšlela. Zkušení agenturní PR specialisté pracují na průběžné medializaci v celostátních a regionálních médiích. Připravíme komunikační plán, vymyslíme obsah sdělení, sepíšeme tiskové zprávy, kontaktujeme novináře. Ve spojení s projekty zaručujeme vizibilitu partnerů napříč cílovými skupinami. 

Reklamu umíme správně cílit

Vyváření pozitivního obrazu, posílení značky, zajištění zájmu o produkt či službu, o tom všem může být reklama. Ani naše projekty, ať jsou jejich poslání jakkoliv prospěšná, by se bez reklamy neobešly. Doporučíme propojení projektových kampaní s marketingovými aktivitami partnera, začleníme značku do komunikační kampaně, zajistíme distribuci do médií, vymyslíme cílené promo, direct mailing či mikrokampaň na sociálních sítích.

Data a informace sdílíme v kontextu

Ve spolupráci s analytickou agenturou Datank realizujeme dva rozsáhlé výzkumné projekty zaměřené na podnikatele, širokou veřejnost a veřejnou správu. Informace o kvalitě života obyvatel a potenciálu pro podnikání sbíráme napříč celou ČR. Hledáme markanty v čase i současné trendy, výsledky prezentujeme v relevantním kontextu. Díky těmto zdrojům umíme lépe porozumět potřebám a preferencím cílových skupin. Pro partnery projektů dokážeme připravit dotazníková šetření na míru, propojit značku partnera s prospěšnými projekty a podpořit konkrétní marketingové cíle.